Cansu Dere Anne'nin 2. bölümü ile Trend Topic oldu!

Özel Haber - Cansu Dere, Twitter’da en çok konuşulanların arasına girerek Trend Topic oldu. Sosyal medyada Dere’nin oyunculuğuna binlerce övgü yağdı.

Tarih: 02.11.2016 01:15

OnurAkayMedya/Trend Topic


Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın yazdığı 'Anne' dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere, Twitter’da en çok konuşulanların arasına girerek Trend Topic oldu. Sosyal medyada Dere’nin oyunculuğuna binlerce övgü yağdı.


Anne dizisi, geçen hafta yayınlanan ilk bölümüyle ekranlara damga vurmuştu. İlk bölümünde Melek'in yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Zeynep, çareyi küçük kızı kaçırmakta bulmuştu. Merakla beklenen Anne dizisinin 2. bölümünde ise, Zeynep (Cansu Dere) ve Melek (Beren Gökyıldız) İstanbul’a adım attıkları andan itibaren terslikler ve tehlikeler peşlerini bırakmadı.


Dizinin oyuncu kadrosunda, ünlü oyuncu Cansu dere, usta oyuncu Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Gülenay Kalkan, Berkay Ateş, Can Nergis, Alize Gördüm, Ahsen Eroğlu ve Umur Yiğit Vanlı gibi sevilen isimler yer alıyor.

Etiketler: Cansu Dere Anne 2. bölüm Trend Topic Anne dizisi 2. bölüm
Tarih: 02.11.2016 01:15
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir