Altın Kelebek Ödülleri'nden Okan Bayülgen'e Trend Topic düştü!

Özel Haber - 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne Okan Bayülgen damga vurdu.

Tarih: 15.11.2016 07:34
OnurAkayMedya/Trend Topic

"43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri" töreninde "En İyi Dizi" kategorisinde ödülü, TRT 1'de yayınlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisi kazandı. Ödül, törene katılan dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ'a verildi. Diriliş Ertuğrul ekibine konuşma yapması için izin verilmemesi üzerine, törenin sunucusu Okan Bayülgen'e, Mehmet Bozdağ ve sosyal medya tarafından tepki geldi. Olayın yaşanmasından sonra Bayülgen, Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girerek Trend Topic oldu.

"MÜMKÜNSE DİZİMİZİ İZLEMESİN"
Ödül alanların tümüne konuşma hakkı verildiğine dikkati çeken Bozdağ, "Bizlerin bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellenmenin haklı başarımız ve izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ödül törenini protesto ederek 'Diriliş Ertuğrul' dizisi yapımcı ve senaristi olarak haklı olarak aldığımız ödülü kuliste iade ettim. Ayrıca programın sunucusu Okan Bayülgen'in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi hiç izlemediğini söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve bundan sonra izleyeceğini belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum. Bütün dünyanın farkında olduğu ve konuştuğu bir dizinin yeni farkına varması Bayülgen'in kendi ayıbıdır. Mümkünse dizimizi izlemesin, kendisinin dizimizden alacağı hiçbir kıymet değeri olamayacağını, konuşması bizlere göstermiştir." dedi.
Etiketler: 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri tören En İyi Dizi kategori ödül TRT 1 Diriliş Ertuğrul yapımcı senarist Mehmet Bozdağ Okan Bayülgen Trend Topic Okan Bayülgen haberleri Okan Bayülgen son dakika gelişmeleri Okan Bayülgen Trend Topic Okan Bayülgen Trend Topic oldu
Tarih: 15.11.2016 07:34
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir