Ahmet Hakan, Atatürk'ü yazdı Trend Topic oldu

OnurAkayMedya - Trend Topic/ÖZEL - Ahmet Hakan'ın "Sen ne büyükmüşsün hey Atatürk" başlıklı yazısı, Twitter'da en konuşulan konular arasına girdi ve Trend Topic oldu.

Tarih: 29.07.2016 09:54

Daha önce Atatürk'le ilgili tepki çeken yazılara imza atan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde "Sen ne büyükmüşsün hey Atatürk" dedi ve Twitter'da en çok konuşulan konular arasına girerek Trend Topic oldu.

''İyi ki yüzünü ve yüzümüzü Batı’ya döndürmüşsün' diyorum, başka da bir şey demiyorum" diyen Ahmet Hakan, 

Senin ülkeye getirdiğin laiklik ilkesine epey laf saydırmışlığım vardır. Bugün geldiğimiz şu noktada... “İyi ki laiklik ilkesini hayata geçirmişsin” diyorum, başka da bir şey demiyorum.

Senin şeyhlik, efendilik, müritlik gibi kavramlarla başının hiç de hoş olmamasını hep anlayışsızlıkla karşılamıştım. Bugün geldiğimiz şu noktada... “Seni çok iyi anlıyorum” diyorum, başka da bir şey demiyorum." diyor.

"ANITKABİR'İ ZİYARET EDECEĞİM"

"Ben de Anıtkabir’ini ziyaret edeceğim. Ben de posterini duvarıma asacağım" diyen Ahmet Hakan,  "Geçen senelerden birinde sırf artistlik olsun diye 10 Kasım’da saat 9’u 5 geç ayağa kalkmamış ve bunu bir marifetmiş gibi bu köşeden cümle âleme ilan etmiştim. Bu 10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe ayağa ilk kalkan olmak için fırlayacağım" ifadelerine yer verdi.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan Ahmet Hakan köşesinde Atatürk posteri de kullandı.


Etiketler: Ahmet Hakan Atatürk'ü yazdı Trend Topic oldu
Tarih: 29.07.2016 09:54
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir