İşte Vatanım Sensin'in final tarihi!

OnurAkayMedya/Trend Topic - Gerek başarılı oyuncu kadrosu gerekse çarpıcı senaryo örgüsüyle adından söz ettiren Vatanım Sensin'in son bölümleri o kadar heyecanlıydı ki, izleyiciler şimdiden sezon finalinin nasıl olacağını düşünmeye başladı. Peki, perşembe akşamlarına damga vuran tarihi dizi ne zaman sezon finali yapacak? İşte, Vatanım Sensin'in sezon finali...

Tarih: 04.06.2017 00:00

Ekran macerasına bu sezon başlamasına rağmen reytingleri alt üst eden Vatanım Sensin'in sezon finali tarihi belli oldu. Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin, kısa süre sonra sezon finali yaparak ekran macerasına ara verecek.  Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemini, İzmir'in İşgali yıllarında yaşanan olayları aktararak milli duygularımızı kabartan Vatanım Sensin 8 Haziran Perşembe günü 31. bölümüyle sezon finali yapacak.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak dizinin dün akşamki bölümü sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Her hafta başka bir sürprizle izleyicilerini şaşırtan Vatanım Sensin son bölümünde Cevdet’in kimliğinin ortaya çıkmasının neticeleri büyük bir merakla takip edildi. Cevdet ve ailesi ölüm ile burun buruna gelmişken zor bir seçime zorlanan Cevdet'in Vasili'ye kurduğu tuzak olayların seyrini değiştirdi. Vasili- Veronika çiftinin yıllar önce kaybettikleri oğullarının Ali Kemal olduğunu öğrendiği an ise duygu seli yaşattı. Tüm bu yaşananlar ardından yeni gelişmelere dair ipucu almak isteyen izleyiciler Vatanım Sensin yeni fragmanını şimdiden heyecanla bekliyor.

Etiketler: Vatanım Sensin final tarihi
Tarih: 04.06.2017 00:00
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir