İşte İçerde dizisinin final tarihi!

OnurAkayMedya/Trend Topic - Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren soluksuz olarak takip edilen İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanında Füsun ve Umut kavuşuyor. Sarp gözyaşlarına boğuluyor. Anne ve oğulun yıllar sonra birbirlerini bulması izleyicilere oldukça duygusal dakikalar yaşatacağa benziyor.

Tarih: 04.06.2017 00:05

İçerde dizisinin final yapmasına 3 bölüm kaldı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında yaşananlar duygusal sahnelerin ağırlıkta olduğunu gösteriyor. Dizinin bitmesine 3 bölüm kala kavuşan kardeşler annelerinin karşısına çıkıp gerçeği anlatıyor. Mert'in annesi ile buluştuğu sahne ise son bölüme damga vuracak. Peki İçerde yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

İçerde 37. Bölüm Fragmanında; Mert yıllardır özlemini çektiği annesi Füsun'a kavuşuyor.

"İçerde"nin 36. bölümünde; birbirlerinin ezeli düşmanı olan Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrenmişlerdir. Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuşurlar. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçerler. Her ikisinin de işi artık daha zordur. “İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler. Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha vardır: Kudret! Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret için artık hesap günü gelmiştir. Kudret’e göre güneş yarın ya kendisi ya da Celal için doğacaktır.

Etiketler: İçerde dizisinin final tarihi
Tarih: 04.06.2017 00:05
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir