İçerde dizisinde önemli gelişme! Dizi ne zaman final yapacak...

OnurAkayMedya/Trend Topic - ‘İçerde’nin 38. bölümünde final sahnesi nefesleri kesti. Dizide beklenen tarihi an gerçekleşti ve Sarp, Mert’le birlikte oyuna getirdikleri Celal’e sonunda kelepçeyi taktı. İçerde, 19 Haziran Pazartesi günü final yapacak...

Tarih: 14.06.2017 00:45
Tüm suçlarını itiraf eden Celal, sonunda aklanan Sarp tarafından tutuklandı. Haluk Müdür ve ekibi ile annesi Füsun ve kardeşi Mert’in gözleri önünde Celal’i kelepçeleyen Sarp, ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

Celal, Sarp ve Mert’le birlikte Davut da sosyal medyada en çok konuşulan karakterlerinden biri oldu. Celal’in tutuklandığı sırada yaşananlara dışarıdan tanık olan Davut akıllarda soru işareti bırakırken, Celal’e, kardeşi Mert’le birlikte oyun oynayan Sarp’ın, “Bu gibi durumlarda ne olur biliyor musun Umut? Davut’un telefonu çalar” demesiyle Davut’un telefonunun çalması ve hattın öbür ucunda Coşkun’un olması ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı. 

‘İçerde’nin büyük finalinden ekranlara gelen ilk sahne ekran başındakileri şoke etti. 

Gözyaşları içinde eve gelen Eylem’in, “Umut’u aldılar. Celal aldı Umut’u” sözleri akıllarda büyük soru işareti yaratırken, “Celal öldü” diyen Barış ise büyük merak uyandırdı.
Etiketler: İçerde 19 Haziran Pazartesi final
Tarih: 14.06.2017 00:45
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir