Dayan Yüreğim ekibi haklarının peşinde!

OnurAkayMedya/Trend Topic - 13 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin önünde toplanarak haklarını istedi.

Tarih: 08.06.2017 00:38

13 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin önünde toplanarak haklarını istedi.

Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Bengi Öztürk ve Berk Atan'ın paylaştığı 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları alacaklarını tahsil edemediği ve muhatap bulamadıkları için şirketi protesto etti.

ENDEMOL SHINE TÜRKİYE’DEN AÇIKLAMA

BİR süredir Endemol Shine Group tarafından Endemol Shine Türkiye hakkında durum değerlendirmesi yapılmaktadır. Bu süreçte Endemol Shine Türkiye COO’su Hakan Eren ve Genel Müdürü Gökhan Tatarer ile yollar ayrılmıştır. 
Her sektörde olabileceği gibi, değerlendirme sürecinde olan bir şirkette tüm işlemlerin ‘bir süreliğine’ askıya alınmış olması normal bir prosedürdür. 
Endemol Shine Türkiye iş ortaklarının taleplerini karşılayabilmek için mümkün olan her türlü gayreti sarf etmektedir.

Saygılarımızla

Endemol Shine Türkiye

Etiketler: Endemol Shine Türkiye Dayan Yüreğim dizi
Tarih: 08.06.2017 00:38
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir