Nida Şan'dan tekli single sürprizi!

OnurAkayMedya/Trend Topic/ÖZEL - Nida Şan'ın "Gel" isimli tekli single çalışması, tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

Tarih: 13.08.2017 02:24

90'lı yıllarda "Evimizin Gelini" şarkısıyla büyük bir çıkış yapan yakışıklı popçu Nida Şan, hayranlarına sürpriz bir yaz şarkısı ile yeniden merhaba dedi. Tekli single çalışması yapan Şan'ın, Yaşar Kekeva Plakçılık etiketiyle yayınlanan "Gel" isimli tekli single çalışması, video klibiyle netd müzik'te de yayınlandı. Yönetmenliğini Kemal Kekeva'nın, düzenlemelerini ise Serkan Balkan'ın yaptığı "Gel" isimli şarkının söz ve müziği ise Nida Şan'a ait. Sosyal medya kullanıcıları tarafından kısa sürede büyük beğeni toplayan şarkı için, "yaz aylarının son günlerine damga vuracak" şeklinde yorumlar yapıldı. Efsane sanatçılarla adını duyuran Şan ailesinin bir ferdi olan Nida Şan, uzun yıllar konservatuarda müzik eğitimi aldı.


Etiketler: Nida Şan Gel Nida Şan tekli single Yaşar Kekeva Nida Şan haberleri Şan ailesi Sosyal medya netd müzik Serkan Balkan Kemal Kekeva
Tarih: 13.08.2017 02:24
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir