46. Madde Grubu'nun ilk single çalışması ses getirdi

OnurAkayMedya/Trend Topic/ÖZEL - Uzun müzik yolculuğunda yeni bir "Yeniden"...

Tarih: 04.06.2017 03:23

Önceki yıllarda ''O Ses Türkiye'' isimli ses yarışmasında Mazhar Alanson'un takımında yer alarak, başarılı performansıyla akıllarda kalan genç müzisyen Engin Mavituna’nın solist olduğu 46. Madde Grubu, "Yeniden" isimli ilk single çalışması ile müzikseverlerle buluştu.


Çalışmaları sırasında grubun yolları, Destan grubundan aranjör Volkan Şanda ile kesişti. Pop-rock tarzı müzik yapmak adına yola çıkan grup, Şanda’nın yönlendirmesiyle ”Yeniden” isimli ilk single çalışmalarını, Akdeniz müziği tarzında yaptı. Profesyonel altyapısıyla duygulara ses veren Yeniden isimli şarkı, genç grubun iddialı eseri olarak karşımıza çıktı.


İKİ GENÇ MÜZİSYEN TARAFINDAN KURULDU!

Sosyal medyada büyük beğeni toplayan grup, müzisyen Engin Mavituna ve müzisyen Mustafa İnan Kahyaoğlu tarafından kuruldu. Aranjesini Volkan Şanda’nın üstlendiği şarkının söz ve müziği ise, önceki yıllarda gitarı ile Ozan Orhon’a ve Murat Başaran’a konserlerinde eşlik eden Mustafa İnan Kahyaoğlu tarafından yapıldı. Aynı zamanda grubun gitaristi olan Kahyaoğlu, şarkının geri vokallerini de yaptı. Şarkının beste çalışmalarına Mustafa Kaptanbaşı da katkı sağladı. Grup, özgün tarzlarıyla beste ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

Şarkıyı dinlemek için TIKLAYIN

Etiketler: 46. Madde single 46. Madde Grubu 46. Madde nedir Müzik Grupları O Ses Türkiye Engin Mavituna Mustafa İnan Kahyaoğlu
Tarih: 04.06.2017 03:23
Yorum Bırak
Anket
    En Trend Erkek Oyuncu

    Oyunuz Gönderilmiştir